Leírás és Paraméterek
| Gyártó | HIWIN |
| Típus: | Görgős |
| Kosár: | Kosár nélkül |
| Elrendezés: | O elrendezésű |
| Profil méret: | 45 |
| H - Teljes magasság: | 60 mm |
| W - Teljes szélesség: | 120 mm |
| L - Teljes hossz: | 187.00 mm |
| B - Furatosztás: | 100 mm |
| C - Furatosztás: | 080 mm |
| M x l - Menet x menethossz: | M12 |
| Statikus terhelés: | 230900 N |
| Dinamikus terhelés: | 116000 N |
| X irányú nyomaték: | 6330 Nm |
| Y-irányú nyomaték: | 5470 Nm |
| Z-irányú nyomaték | 5470 Nm |
| Pontossági osztály | H (High) |
