Leírás és Paraméterek
| Gyártó | HIWIN |
| Típus: | Golyós |
| Kosár: | Kosár nélkül |
| Elrendezés: | O elrendezésű |
| Profil méret: | 35 |
| H - Teljes magasság: | 48 mm |
| W - Teljes szélesség: | 70 mm |
| L - Teljes hossz: | 111.4 mm |
| B - Furatosztás: | 50 mm |
| C - Furatosztás: | 50 mm |
| M x l - Menet x menethossz: | M8 x 13 |
| Statikus terhelés: | 79300 N |
| Dinamikus terhelés: | 61170 N |
| X irányú nyomaték: | 1730 Nm |
| Y-irányú nyomaték: | 1090 Nm |
| Z-irányú nyomaték | 1090 Nm |
| Pontossági osztály | H (High) |
