Leírás és Paraméterek

| Gyártó | HIWIN |
| Típus: | Golyós |
| Kosár: | Kosár nélkül |
| Elrendezés: | O elrendezésű |
| Profil méret: | 20 |
| H - Teljes magasság: | 30 mm |
| W - Teljes szélesség: | 63 mm |
| L - Teljes hossz: | 90.9 mm |
| B - Furatosztás: | 53 mm |
| C - Furatosztás: | 40 mm |
| M x l - Menet x menethossz: | M6 |
| Statikus terhelés: | 39900 N |
| Dinamikus terhelés: | 28600 N |
| X irányú nyomaték: | 480 Nm |
| Y-irányú nyomaték: | 480 Nm |
| Z-irányú nyomaték | 480 Nm |
| Pontossági osztály | H (High) |
