LGBXS15BL
SNRLeírás és Paraméterek
| Gyártó | NTN - SNR |
| Típus: | Golyós |
| Kosár: | Kosár nélkül |
| Elrendezés: | X elrendezés |
| Profil méret: | 15 |
| H - Teljes magasság: | 24 mm |
| W - Teljes szélesség: | 034 mm |
| L - Teljes hossz: | 066.10 mm |
| B - Furatosztás: | 026 mm |
| C - Furatosztás: | 026 mm |
| M x l - Menet x menethossz: | M4 x 4,8 |
| Statikus terhelés: | 024050 N |
| Dinamikus terhelés: | 11390 N |
| X irányú nyomaték: | 166 Nm |
| Y-irányú nyomaték: | 171 Nm |
| Z-irányú nyomaték | 171 Nm |
| Pontossági osztály | H (High) |
