LGMC12WN
SNRLeírás és Paraméterek
| Gyártó | NTN - SNR |
| Típus: | Miniatűr |
| Kosár: | Kosár nélkül |
| Elrendezés: | 2 soros |
| Profil méret: | 12 |
| H - Teljes magasság: | 14 mm |
| W - Teljes szélesség: | 040 mm |
| L - Teljes hossz: | 044.50 mm |
| B - Furatosztás: | 028 mm |
| C - Furatosztás: | 015 mm |
| M x l - Menet x menethossz: | M3 x 3,5 |
| Statikus terhelés: | 005410 N |
| Dinamikus terhelés: | 5260 N |
| X irányú nyomaték: | 65.5 Nm |
| Y-irányú nyomaték: | 26 Nm |
| Z-irányú nyomaték | 26 Nm |
| Pontossági osztály | N (Normal) |
