EGR15R120H
EGR15R120H
EGR15R120H
Menny.:
db
Kosárba rakom
#HIWIN; EGR; EGR15; EGR15; EGR15R; EGR15R
Gyártó cikkszám:
BG-BR10-15B40-120
Elérhetőség:
Raktáron
Összehasonlítás
L - Sínhossz:
72mm
120mm
180mm
240mm
300mm
360mm
420mm
480mm
540mm
600mm
660mm
720mm
780mm
840mm
900mm
960mm
1020mm
1080mm
1140mm
1200mm
1260mm
1320mm
1380mm
1440mm
1500mm
1560mm
1620mm
1680mm
1740mm
1800mm
1860mm
1920mm
1980mm
2040mm
2100mm
2160mm
2220mm
2280mm
2340mm
2400mm
2460mm
2520mm
2580mm
2640mm
2700mm
2760mm
2820mm
2880mm
2940mm
3000mm
3060mm
3120mm
3180mm
3240mm
3300mm
3360mm
3420mm
3480mm
3540mm
3600mm
3660mm
3720mm
3780mm
3840mm
3900mm
Termék opciók:
Pontos hossz:
120
Kezdő furat pozíció:
Szimmetrikus E1=E2
E1= 6 mm
E1= 7 mm
E1= 8 mm
E1= 9 mm
E1= 10 mm
E1= 11 mm
E1= 12 mm
E1= 13 mm
E1= 14 mm
E1= 15 mm
E1= 16 mm
E1= 17 mm
E1= 18 mm
E1= 19 mm
E1= 20 mm
E1= 21 mm
E1= 22 mm
E1= 23 mm
E1= 24 mm
E1= 25 mm
E1= 26 mm
E1= 27 mm
E1= 28 mm
E1= 29 mm
E1= 30 mm
E1= 31 mm
E1= 32 mm
E1= 33 mm
E1= 34 mm
E1= 35 mm
E1= 36 mm
E1= 37 mm
E1= 38 mm
E1= 39 mm
E1= 40 mm
E1= 41 mm
E1= 42 mm
E1= 43 mm
E1= 44 mm
E1= 45 mm
E1= 46 mm
E1= 47 mm
E1= 48 mm
E1= 49 mm
E1= 50 mm
E1= 51 mm
E1= 52 mm
E1= 53 mm
E1= 54 mm
Furat takarás:
Müanyag kupak
Rögzítő csavar:
Nélkül
Toldható kialakítás:
Nélkül
Menny.:
db
Kosárba rakom
Leírás és Paraméterek
Kapcsolódó termékek
8
Leírás és Paraméterek
Gyártó
HIWIN
Profil méret:
15
P - Furatosztás:
60 mm
Szerelés
Felülről szerelhető
H - Sín magasság:
12.5 mm
W - Sín szélesség:
15 mm
D - Furat átmérő:
6 mm
h - Furat mélység:
4.5 mm
d - Furat átmérő:
3.5 mm