LGMR9L40N
LGMR9L40N
SNR
LGMR9L40N
Menny.:
db
Kosárba rakom
#NTN; SNR; NTN-SNR; LGMR; LGMR7; LGMR07; LGMR7L; LGMR07L
Gyártó cikkszám:
BG-MR00-9A50-40
Elérhetőség:
Szállítás 15-25 munkanap
Összehasonlítás
L - Sínhossz:
30mm
40mm
60mm
80mm
100mm
120mm
140mm
160mm
180mm
200mm
220mm
240mm
260mm
280mm
300mm
320mm
340mm
360mm
380mm
400mm
420mm
440mm
460mm
480mm
500mm
520mm
540mm
560mm
580mm
600mm
620mm
640mm
660mm
680mm
700mm
720mm
740mm
760mm
780mm
800mm
820mm
840mm
860mm
880mm
900mm
920mm
940mm
960mm
980mm
1000mm
1020mm
1040mm
1060mm
1080mm
1100mm
1120mm
1140mm
1160mm
1180mm
1200mm
1220mm
1240mm
1260mm
1280mm
1300mm
1320mm
1340mm
1360mm
1380mm
1400mm
1420mm
1440mm
1460mm
1480mm
1500mm
1520mm
1540mm
1560mm
1580mm
1600mm
1620mm
1640mm
1660mm
1680mm
1700mm
1720mm
1740mm
1760mm
1780mm
1800mm
1820mm
1840mm
1860mm
1880mm
1900mm
1920mm
1940mm
1960mm
1980mm
Termék opciók:
Pontos hossz:
40
Kezdő furat pozíció:
Szimmetrikus E1=E2
E1= 5 mm
E1= 6 mm
E1= 7 mm
E1= 8 mm
E1= 9 mm
E1= 10 mm
E1= 11 mm
E1= 12 mm
E1= 13 mm
E1= 14 mm
E1= 15 mm
Furat takarás:
Müanyag kupak
Rögzítő csavar:
Nélkül
Toldható kialakítás:
Nélkül
Menny.:
db
Kosárba rakom
Leírás és Paraméterek
Kapcsolódó termékek
4
Leírás és Paraméterek
Gyártó
NTN-SNR
Profil méret:
9
P - Furatosztás:
20 mm
Szerelés
Felülről szerelhető
H - Sín magasság:
6.05 mm
W - Sín szélesség:
9 mm
D - Furat átmérő:
6 mm
h - Furat mélység:
3.3 mm
d - Furat átmérő:
3.5 mm