Leírás és Paraméterek

| Gyártó | HIWIN |
| Típus: | Miniatűr |
| Kosár: | Kosár nélkül |
| Elrendezés: | 2 soros |
| Profil méret: | 09 |
| H - Teljes magasság: | 10 mm |
| W - Teljes szélesség: | 020 mm |
| L - Teljes hossz: | 039.90 mm |
| B - Furatosztás: | 015 mm |
| C - Furatosztás: | 016 mm |
| M x l - Menet x menethossz: | M3 x 3 |
| Statikus terhelés: | 004020 N |
| Dinamikus terhelés: | 2550 N |
| X irányú nyomaték: | 196 Nm |
| Y-irányú nyomaték: | 1862 Nm |
| Z-irányú nyomaték | 1862 Nm |
| Pontossági osztály | H (High) |
